Vize İşlemleri

Doğru ve eksiksiz bilgilendirme

Gidilecek Ülkeyi Seçin

Seyahat edeceğiniz ülkeye özel başvuru evraklarını hazırlayın

Evraklarınızı Teslim Edin

Vize ekibimiz hazırlamış olduğunuz evrakların kontrolünü sağlasın

Başvurunuzu Yapalım

Vize başvurunuzu konsolosluğa teslim edip, sizin adınıza tüm süreci takip edelim

Pasaportunuzu Teslim Edelim

Adınıza gerçekleştirmiş olduğumuz başvurunun sonucunu sizlere bildirelim

Değerli Müşterilerimiz,
%100 Türk sermayesi ile Türkiye'de istanbul'da 2000 yılından beri hizmet vermekte olan ZTI Turizm olarak Sizlere vize bölümümüzü tanıtmak istedik. Daha kurumsal ve güvenli olarak vize hizmetlerini sunabilmek ve bunu sizlerle paylaşmak bizleri mutlu edecektir.

Sizlere özel fiyatlarımız için bizleri arayınız.

(Lütfen istek ve dileklerinizi bildirmek için bizleri aramakta tereddüt etmeyiniz.)

Vize bölümüz , Türkiye'de yoğunlukta tüzel kişiliği haiz olmayan, kayıt dışı ve hatta merdiven altı denilecek seviyede icra edilen bir hizmet olan Vize Danışmanlık Hizmetlerine yönelik alternatif kurumsal bir yapı olarak lüzum üzerine kurulmuştur.

Amacımız;
  • Doğru ve eksiksiz bilgilendirme
  • Hızlı çözüm


Vize hizmet standartları;
  • Size özel vize danışmanı ile hep aynı danışman ile iletişim imkanı
  • Özel kurye hizmeti (ücretsiz). Şirket elemanımız pasaportunuzu size direk ulaştıracaktır
  • Form doldurma ve eksik evrak temini
  • Tekrar aynı evrakların istenmemesi adına firma ve şahıs bilgilerinizin güvenilir ortamda saklanması (isteğe bağlı olarak)
  • Pasaport ve vize geçerlilik durumunuzun online takibi ve süre bitimine 1 ay kala tarafınıza bildirim sistemi.


Vize iletişim DetaylarıOFİS TELEFONU : 0212 660 50 34
( VİZE Direk Hat. ): 0543 660 50 34

Vize E-posta : mail@zti.com.trTürk Vatandaşlarının Tabi Olduğu Vize Uygulamaları


Vize konusunda önemle dikkate alınması gereken hususlar: Vize başvurunuzu olabildiğince erken bir tarihte (örneğin, bir ay öncesinden) yapınız! Çalışma ve öğrenim amaçlı vizelerin alınması ülkeden ülkeye değişmekle beraber, 2-3 ay veya daha uzun bir zaman sürebilir ! Vize başvurunuzda pasaportunuzun geçerlilik süresinin başvurduğunuz tarihten ileriye doğru en az bir yıl olmasına özen gösteriniz! Ayrıca, vizeden muaf olmanız halinde dahi, gideceğiniz ülkenin pasaportunuzda aradığı geçerlilik süresini öğreniniz. (Bazı devletlerin ülkeye girişte umuma mahsus ve resmi pasaportlarda aradığı asgari geçerlilik sürelerini görmek için tıklayınız.) Yıpranmış pasaportla yapacağınız vize başvurunuz kabul edilse ve vizenizi alsanız dahi, sınırdan geri çevrilmeniz mümkündür!

Vize başvurunuz reddedilebilir. Red nedenini açıklama zorunluluğu bulunmamakla beraber, bazı ülkeler yazılı ve/veya sözlü açıklama yapmaktadır! Yurt dışına seyahat etmeyi düşünen vatandaşlarımızın en fazla ne kadar süredir kullanımda olan pasaportlarıyla vize başvurusunda bulunabilecekleri konusuyla ilgili gitmek istedikleri ülkenin temsilciliğinden ayrıntılı bilgi alması gerekir. Zira Schengen ülkeleri diye anılan 25 kadar Avrupa ülkesi ve diğer bazı ülkeler 10 yıldan daha eski pasaportla yapılan vize başvurularını kabul etmemektedir.