Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazla bilgi için mail@zti.com.tr

Nasıl uçak bileti alabilirim?
Ana sayfadaki kriterya alanından gitmek istediğiniz uçuşu listeletip gelen ekrandan uçuşunuzu seçiyorsunuz. Uçuş seçimi yapıldıktan sonra sağ alt tarafta "Devam" düğmesi aktif hale gelecektir. Düğmeye basıp 2. sayfada kişi bilgilerini giriyorsunuz. Burda yolcu türüne ve havayoluna göre belli alanların doldurulması gerekmektedir. Bu alanlar kırmızı renkte görüntülenecektir ve girilmesi zorunlu olan alanlardır.yolcu bilgilerini girdikten sonra devam düğmesine basıp 3. sayfaya erişiyorsunuz bu sayfada fatura ve iletişim bilgilerini giriyorsunuz.

Size gerektiğinde ulaşabilmemiz için lütfen gerçek iletişim bilgilerinizi kullanınız.Yine devam düğmesini kullanarak ödeme sayfasına geçiyorsunuz. Burdada ödemeyi yapıp devam dediğiniz zaman biletleme işlemini tamamlamış oluyorsunuz. Telefon numaranıza ve e-posta adresinize ilgili bilet bilgileri gönderilecektir. Eğer satış değilde rezervasyon yapmak istiyorsanız ödeme sayfasında "Opsiyon" düğmesine basarak işlemi sonlandırabilirsiniz.

Nasıl ön rezervasyon(opsiyonlu satış) yapabilirim?
İşlem basamakları ödeme sayfasına kadar aynı şekilde devam etmektedir. Ödeme sayfasında yukardaki "Opsiyon" seçeneğini seçerek sağ alttaki "Devam" düğmesine basarsanız işleminiz biletleme olmadan "Opsiyonlu" şekilde sonlandırılacaktır. Son ödeme tarihi ödeme ve onay sayfalarında gözükecektir.

Ön rezervasyon(opsiyonlu satış) işlemime nasıl biletleme(kesinleştirme) yapabilirim? PNR numaranızla birlikte 0212 660 50 34 numaralı telefondan sizlere biletleme işleminde yardımcı olacaklardır.

Ödemelerim güvenli midir?
Sistemimiz SSL sertifika destekli olup iframe olması sebebiyle SSL linki gözükmüyecek olsada ödeme sayfanızda ilgili sayfanın satış ekranında farenizin sağ düğmesiyle sayfa adresine baktığınız zaman https adresini görebilirsiniz.Yapmış olduğunuz işlemler tamamiyle güvenli sistemler tarafından gerçekleştirilmekte ve ilgili banka posundan yapılmaktadır.

Aldığım bileti nasıl iptal edebilirim?
Aldığınız uçak biletini 2 şekilde iptal edebilirsiniz.
* 0212 660 50 34 numaralı telefondan arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.
* İlgili havayolu çağrı merkezlerinden iptal işlemleriniz yapabilirsiniz.

Hangi havayollarının uçak biletlerini alabilirim?
Sistemimiz üzerinden satılan uçak biletleri
* THY - Türk Hava Yolları uçak biletleri
* Anadolu Jet uçak biletleri
* Atlas jet uçak biletleri
* Sky Airlines-Sky havayolları uçak biletleri
* Sun Express uçak biletleri
* Borajet uçak biletleri

Onurair ve Pegasus uçak biletlerini nasıl alabilirim?
Onurair ve Pegasus Havayolları uçak biletlerini online olarak satış sistemimiz üzerinden yapılmamaktadır. İlgili havayolu uçak biletleri için 0212 660 50 34 numaralı telefonumuz üzerinden satışı yapılabilmektedir.