ZTİ Turizm; Kongre Seminer, Yurt İçi ve Yurt Dışı gezileri, Paket Tur Programları ve Uçak Biletleri gibi tecrübe gerektiren konularda kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmştir. Yaratıcı ve hızlı çözümleriyle kurumsal hizmetlerinde de özel şirket ve kamu kurumlarına en uygun fiyatlarda en kaliteli hizmeti verme prensibi ile uzun süreli iş birlikteliği sunmaktadır.

Şirketinize özel bir e-mail adresi ile tüm uçak bileti ve seyahat hizmetlerinizde kolaylıkla ulaşılabilirdir. Şirketinize özel olarak hazırlanan Online Booking Tool sayesinde dilerseniz kendi rezervasyonunuzu kendiniz yapmanıza olanak sağlar.

Havayollarının yayınladığı promosyonlardan sizleri haberdar edip, en ekonomik fiyat ile en iyi parkurda seyahat imkanı sağlar.

Şirketiniz için bir çok seyahat acentasından ya da internetten uçak bileti satın alabilir, otel rezervasyonu yapabilirsiniz ama sorularınıza hangi ölçüde yanıt bulabilirsiniz?

Seyahat konusunda sektörde bir çok aracı hizmet verirken, önemli olan işinde uzman, şirketlere ve sektörlerine hakim, global yeniliklerden haberdar, teknolojiyi üst noktada kullanan bir kurumsal seyahat acentası ile çalışmaktır.

Bir Telefon Kadar Yakınız

Adres

Zeytinlik Mh. Yakut Sok. Sinanoğlu Pasajı No: 30/9 Bakırköy / İstanbul

0212 660 50 34   veya   0850 840 39 84
0533 473 45 33
mail@zti.com.tr4 Adımda Kolay Vize ile

Dünya'nın Vizesi Cebinizde

Gidilecek Ülkeyi Seçin

Seyahat edeceğiniz ülkeye özel başvuru evraklarını hazırlayın

Evraklarınızı Teslim Edin

Vize ekibimiz hazırlamış olduğunuz evrakların kontrolünü sağlasın

Başvurunuzu Yapalım

Vize başvurunuzu konsolosluğa teslim edip, sizin adınıza tüm süreci takip edelim

Pasaportunuzu Teslim Edelim

Adınıza gerçekleştirmiş olduğumuz başvurunun sonucunu sizlere bildirelim